Logo

Saimaan sairaanhoitajat ry

Saimaan sairaanhoitajien verkkosivut löytyvät osoitteesta http://sairaanhoitajat.fi/saimaa. Voit antaa palautetta sivun alaosan lomakkeella.


Saimaan sairaanhoitajat ry hallitus ja luottamustehtävät 2015 – 2018

Minna-Maria Behm, puheenjohtaja, 14.9.2016 alkaen
minna-maria.behm@pp.inet.fi
0500-553789 (koti), 040-1463264 (työ)

Pirjo Vaittinen, varapuheenjohtaja, Sairaanhoitajaliiton valtuuston varajäsen 2015 – 2018
pirjo.vaittinen@saimia.fi

Henna Granqvist
henna.granqvist@eksote.fi

Eeva Liisa Heimonen
eevaliisa.heimonen@gmail.com

Vuokko Majoinen
vuokko.majoinen@eksote.fi

Mari Liukka
mari.liukka@gmail.com

Heli Naukkarinen, Sairaanhoitajaliiton varapuheenjohtaja 2.7.2016 alkaen, valtuuston jäsen 2015 – 2018
heli.naukkarinen@eksote.fi

Hallituksen varajäsenet

Kirsti Marttinen

Kirsti Leppänen

Marjut Lohi

Tuija Ylitörmänen


Työryhmät

Seniorityöryhmä
Eeva Liisa Heimonen

Opiskelijatyöryhmä
Tiedot lisätään pian.


Anna palautetta Saimaan sairaanhoitajille