Logo

Satakunnan sairaanhoitajat ry

http://sairaanhoitajat.fi/satakunta

Satakunnan sairaanhoitajat ry / Tehyn aluetoimisto
Yrjönkatu 7A
28100 Pori

Anna palautetta sivun alaosan lomakkeella.


Satakunnan sairaanhoitajat ry:n hallitus ja luottamustehtävät kaudelle 2018-2022 vuosikokoukseen asti

Elise Inberg,  puheenjohtaja, Sairaanhoitajaliiton hallituksen jäsen 2.7.2016 alkaen
elise.inberg@pori.fi, 0400 822 933

Elina Gustafsson, varapuheenjohtaja
elina.gustafsson@satshp.fi, 040 766 8189

Hallituksen jäsenet

Katri Pönkä,
katri.ponka@gmail.com

Anne Kuusisto, 
anne.kuusisto@satshp.fi, 040 572 1426

Elina Haapala, Sairaanhoitajaliiton valtuuston jäsen 2015 – 2018,
elina.haapala@satshp.fi, elinankotiposti@gmail.com, 040 504 6141

Anu Elo,
02 822 6295

Tuula Leino, sihteeri
tuule1@luukku.com, 041 435 6941

Satu Mylläri,
satu.myllari@luukku.com, 044 283 7607

 

Hallituksen  varajäsenet

Tanja Jussila,
tanja.jussila@pori.fi; tanja.jussila@tehy.net, 044 256 9973

Tuija Heinonen
tuija.heinonen@satshp.fi, 040 825 2761

Soili Aavanen,  tiedottaja
soili.aavanen@pori.fi, 040 596 2391

Mia Sorila, rahastonhoitaja
mia.sorila@gmail.com, 040 092 6808

Tuula Nurmoranta,
tuula.nurmoranta@aavapalvelut.fi, 040 559 3662

Elina Palomäki
elina.smedberg@alinahoivatiimi.fi, 044 999 2959

 


 

Verkostojen yhteyshenkilöt

Seniorisairaanhoitajat
Seija Halmela, seija.halmela@nic.fi
Elise Inberg,  elise.inberg@pori.fi

Syöpäsairaanhoitajat
Anne Kuusisto, anne.kuusisto@satshp.fi, Sirpa Vanhala

Päihdetyö
Katri Pönkä ja Tiina Hakala

Gerontologiset sairaanhoitajat
Soili Aavanen, Elina Palomäki ja Johanna Jalonen

Tiedotus
Elise Inberg, Tuula Leino, Soili Aavanen ja Katri Pönkä

Koulutus
Anne Kuusisto, Anu Elo

Hallinto ja talous
Elise Inberg, Elina Gustafsson, Tuula Leino, Mia Sorila

Työryhmät

Jäsenhankinta
Yhdyshenkilö yhteistyö Tuija Heinonen, Elina Gustafsson ja Tanja Jussila

Juhlat ja tapahtumat
Tuula Nurmoranta ja Elina Palomäki

Yhteiskunnallinen vaikuttamisen ja THL:n kansallisen laaturekisterit
Anne Kuusisto

Opiskelijatyöryhmä

Elina Haapala, elinankotiposti@gmail.com , Satu Mylläri, satu.myllari@luukku.com, Katri Pönkä, katri.ponka@gmail.com,  Anu Elo, Mia Sorila, mia.sorila@gmail.com


 

Anna palautetta Satakunnan sairaanhoitajille