Logo

Satakunnan sairaanhoitajat ry

http://sairaanhoitajat.fi/satakunta

Satakunnan sairaanhoitajat ry / Tehyn aluetoimisto
Yrjönkatu 7A
28100 Pori

Anna palautetta sivun alaosan lomakkeella.


Satakunnan sairaanhoitajat ry:n hallitus ja luottamustehtävät kaudelle 2018-2022 vuosikokoukseen asti

Elise Inberg,  puheenjohtaja, Sairaanhoitajaliiton hallituksen jäsen 2.7.2016 alkaen
elise.inberg@pori.fi, 0400 822 933

Elina Gustafsson, varapuheenjohtaja
elina.gustafsson@satshp.fi, 040 766 8189

Hallituksen jäsenet

Katri Pönkä,
katri.ponka@gmail.com

Anne Kuusisto, 
anne.kuusisto@satshp.fi, 040 572 1426

Elina Haapala, Sairaanhoitajaliiton valtuuston jäsen 2015 – 2018,
elina.haapala@satshp.fi, elinankotiposti@gmail.com, 040 504 6141

Anu Elo,
02 822 6295

Tuula Leino,
tuule1@luukku.com, 041 435 6941

Satu Mylläri,
satu.myllari@luukku.com, 044 283 7607

 

Hallituksen  varajäsenet

Tanja Jussila,
tanja.jussila@pori.fi; tanja.jussila@tehy.net, 044 256 9973

Tuija Heinonen
tuija.heinonen@satshp.fi, 040 825 2761

Soili Aavanen,  tiedottaja
soili.aavanen@pp1.inet.fi, 040 596 2391

Mia Sorila,
mia.sorila@gmail.com, 040 092 6808

Tuula Nurmoranta,
tuula.nurmoranta@aavapalvelut.fi, 040 559 3662

Elina Palomäki
elina.smedberg@alinahoivatiimi.fi, 044 999 2959

 


 

Työryhmät

Seniorisairaanhoitajat
Terttu Haukioja, terttu.haukioja@gmail.com, 050-5961245

Syöpäsairaanhoitajien verkosto
Seija Halmela, seija.halmela@nic.fi
Eija Elo, eija.elo@satakunnansyopayhdistys.fi
Tarja Lahti, tarja.lahti@rauma.fi

Päihdehoitotyön verkosto
Tiina Hakala, tiina.hakala@satshp.fi

Opiskelijatyöryhmä
Elina  Haapala, elinankotiposti@gmail.com
Tuula Hirvilinna, tuula.hirvilinna@dnainternet.net
Elina Smedberg, smedberg.elina@gmail.com
Marita Kujala, marita.kujala@samk.fi


 

Anna palautetta Satakunnan sairaanhoitajille