Logo

Satakunnan sairaanhoitajat ry

http://sairaanhoitajat.fi/satakunta

Satakunnan sairaanhoitajat ry / Tehyn aluetoimisto
Yrjönkatu 7A
28100 Pori

Anna palautetta sivun alaosan lomakkeella.


Satakunnan sairaanhoitajat ry:n hallitus ja luottamustehtävät kaudelle 2014-2018 vuosikokoukseen asti

Anne-Maria Kanerva, puheenjohtaja,
anne-maria.kanerva@samk.fi, 044-7103418

Elise Inberg,  varapuheenjohtaja, Sairaanhoitajaliiton hallituksen jäsen 2.7.2016 alkaen, valtuuston varajäsen 2015 – 2018
elise.inberg@pori.fi, 0400-822933

Sirpa Urpilainen, sihteeri, Sairaanhoitajaliiton valtuuston jäsen 2015 – 2018
urpilainensirpa@gmail.com, 040-5422596

Tuija Heinonen
tuija.heinonen@satshp.fi, 040-8252761

Elina Gustafsson, rahastonhoitaja
elina.gustafsson@satshp.fi, 040-7668189

Irja Vainio, Sairaanhoitajaliiton valtuuston varajäsen 2015 – 2018
irja.vainio@satshp.fi, irja.vainio@gmail.com, 050-3687935

Elina Haapala, Sairaanhoitajaliiton valtuuston jäsen 2015 – 2018
elina.haapala@satshp.fi, elinankotiposti@gmail.com, 040-5046141

Tuula Hirvilinna
tuula.hirvilinna@dnainternet.net, 044-3525196

Hallituksen  varajäsenet

Soili Aavanen,  tiedottaja
soili.aavanen@pp1.inet.fi, 040-5962391

Marita Kujala
marita.kujala@samk.fi,  044-7103479(työ), 050-5488858

Elina Smedberg
smedberg.elina@gmail.com, 044-9992959

Anne Kuusisto
anne.kuusisto@satshp.fi, 040-5721426

Katri Kivinen
katri.inkinen@live.fi, 044-9884685

Sirpa Vanhala
sirpa.vanhala@sataedu.fi, 044-5289065


 

Työryhmät

Seniorisairaanhoitajat
Terttu Haukioja, terttu.haukioja@gmail.com, 050-5961245

Syöpäsairaanhoitajien verkosto
Seija Halmela, seija.halmela@nic.fi
Eija Elo, eija.elo@satakunnansyopayhdistys.fi
Tarja Lahti, tarja.lahti@rauma.fi

Päihdehoitotyön verkosto
Tiina Hakala, tiina.hakala@satshp.fi

Opiskelijatyöryhmä
Elina  Haapala, elinankotiposti@gmail.com
Tuula Hirvilinna, tuula.hirvilinna@dnainternet.net
Elina Smedberg, smedberg.elina@gmail.com
Marita Kujala, marita.kujala@samk.fi


 

Anna palautetta Satakunnan sairaanhoitajille