Logo

Lapin sairaanhoitajat ry

Lapin sairaanhoitajat ry

http://sairaanhoitajat.fi/lappi

Alueyhdistyksen toimisto
Koskikatu 33
96100 ROVANIEMI

Anna palautetta Lapin sairaanhoitajille alla olevalla lomakkeella.


Lapin Sairaanhoitajat ry:n hallitus ja luottamustehtävät kaudelle 2018-2022 vuosikokoukseen saakka

Liisa Manner-Raappana, puheenjohtaja, Sairaanhoitajaliiton valtuuston jäsen 2015 – 2018
liisa.mannerraappana@gmail.com
puh. 0400 427 463

Irma Mustonen,  varapuheenjohtaja
irma.mustonen@pp.inet.fi
puh. 040 583 6972

Anne Kaisanlahti, hallituksen jäsen, talousvastaava, Ahmahovin ja Koskikadun vuokrauksesta vastaava
anne.kaisanlahti@gmail.com
puh. 050 406 3399

Outi Nykänen, hallituksen jäsen, sihteeri
outi.nykanen@inari.fi
puh. 040 776 9002

Sirkku Valve, hallituksen jäsen, opiskelijatyön vastaava
sirkku.valve@lshp.fi
Puh. 040 743 3630

Piia Hirvonen, hallituksen jäsen, tiedotusvastaava
ph.hirvonen@gmail.com
Puh. 040 097 4710

Saija Aarni, hallituksen jäsen, Sairaanhoitajaliiton hallituksen varajäsen 2015-2018
aarnis@hotmail.com
Puh. 050 413 6693

Varajäsenet:

Seija Elkki, hallituksen varajäsen, Ahmahovin ja Koskikadun taloyhtiöiden edustaja
seija.elkki@pp.inet.fi
puh. 040 577 0017

Sanna Savela
sanna.savela@lshp.fi
puh, 016 328 4300 (työ)

Tuula Ylisaukko-oja, 
tuula.ylisaukko-oja@pello.fi
puh. 040 837 0499

Mirja Tahvonen
mirja.tahvonen@rovaniemi.fi
Puh. 040 738 5902

Raili Oikkonen-Heikkuri
raili.oikkonen-heikkuri@lshp.fi
Puh. 040 736 7615

Elina Pannula
elina.pannula@salla.fi
Puh. 050 5362723

 


 

Työryhmät ja jaostot

Seniorisairaanhoitajat
Puheenjohtaja Laila Karinen Rovaniemeltä,
laila.karinen@pp.inet.fi, puh 0400 993 852


 

Anna palautetta Lapin sairaanhoitajille